В лікарні за нез'ясованих обставин померла 28-річна жінка

Залікували до смерті

Головні новини за 26 вересняНовини Львова, 26 вересня 2012, 22:10 2515 0

28-річна пацієнтка Залізничної лікарні померла від препарату, який їй ввели у гінекологічному відділені. І хоч в лікарні стверджують, що причина смерті - індивідуальна гіперчутливість на ліки, в сім’ї дівчини не вірять лікарям.

Все почалось з того, що Марійка вирішила оглянутись у геніколога.

Відчувши болі внизу живота, молода дівчина прийшла у лікарню Львівської залізниці. Тут лікарі одразу ж сказали їй лягати на операцію.

У дівчини виявили розрив кисти. З цією патологією до генікологічного відділення лікарні приходять десятки жінок, більшість - успішно оперують.

Наречений Кирило згадує, що і операція Марійки пройшла вдало. Дівчина себе добре почувала, однак на 5-й день їй стало зле.

Стан Марії погіршувався щодня. ЇЇ перевели у реанімацію. Рідному брату постраждалої, Миколі, медсестра розповідала, як на 6-й день Марійка скаржилась на головний біль.

Пізніше в довідці про смерть напишуть, що причина смерті - крововиливи у мозок і апластична анемія, тобто хвороба крові. Родичам дівчини лікарі сказали, що її спричинила індивідуальна гіперчутливість на препарат метотрексат. Його Марії вкололи в генікології після операції. Головний алерголог області Анізія Бандрівська пояснила, що Марійчині симптоми більше нагадували токсичну реакцію.

Чи часто трапляється така реакція від метотрексату - питаємо у медиків іншої лікарні. У ревматологічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні ці ліки використовують часто . Алергічна або токсична реакції у пацієнтів виникали хіба після нерозумного вживання.

Як каже брат Марійки, дівчині вкололи метотрексат, підозрюючи у неї позаматкову вагітність.

Геніколог дівчини підтвердила цю інформацію.

В лікарні розповіли, що не знали, де точно в жінки ембріон. Однак згідно з протоколами Міністерcтва охорони здоров'я метотрексат можна вводити лише в тому випадку, коли вагітність чітко діагностована у матковій трубі.

Тож наречений Кирило уже звернувся в прокуратуру міста. Хлопець хоче, щоб з лікарями розібрались правоохоронці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук