В Україні для хакерів хочуть ввести кримінальну відповідальність

СуспільствоОксана Руда, 29 липня 20152550

У Верховній Раді зареєстрований проект Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за кібертероризм».

Авторами законопроекту є народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Володимир Ар’єв, Світлана Заліщук та Ірина Геращенко, повідомляє прес-служба БПП.

«Сьогодні у стані підвищеної зовнішньої небезпеки дуже важливо законодавчо визначити поняття кібертероризму й встановити кримінальну відповідальність за вчинення актів кібертероризму, які можуть бути скоєні з політичних мотивів, з метою порушення суспільної безпеки, залякування населення, провокацій військового конфлікту та спрямовані на підрив національних інтересів й національної безпеки. Саме це і передбачає даний документ», – зазначив Ар’єв.

У законопроекті уточнюється, що кібертероризм це умисна атака на інформацію, яка обробляється комп’ютером, комп’ютерну систему чи комп’ютерні мережі, що створює небезпеку для життя і здоров’я людей або призводить до інших тяжких наслідків.

«Ухвалення законопроекту дасть змогу законодавчо визначити поняття кібертероризму і дозволить правоохоронним органам притягнути до відповідальності злочинців, які використовуватимуть кібертероризм з метою порушення суспільної безпеки», – сказав Ар'єв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук