В Україні набули чинності розширені санкції проти Росії

Санкції проти РФ продовжені на рік

Указ президента Петра Порошенка, яким вводиться в силу рішення Ради національної безпеки і оборони про продовження на рік раніше введених санкцій, а також про введення на рік додатково санкцій проти 335 фізичних та 167 юридичних осіб, набув чинності у понеділок, 31 жовтня. Про це йдеться в інформаційній картці документа на сайті Верховної Ради.

Додаткові персональні санкції (заборона на в’їзд на територію України, блокування активів, припинення фінансових операцій) введені, серед інших, проти віце-прем’єр-міністра Росії Дмитра Рогозіна, голови Ради Федерації Федеральних зборів Росії Валентини Матвієнко і депутата Держдуми Федеральних зборів Росії Володимира Жириновського.

Також санкції введені проти заступника міністра оборони Росії Юрія Садовенка, низки членів Ради Федерації, окремих депутатів Держдуми (в тому числі заступників її голови Сергія Железняка і Сергія Неверова), першого заступника командувача Чорноморським флотом Олександра Носатова і заступників Дениса Березовського і Валерія Куликова, заступника начальника генерального штабу Збройних сил Росії Сергія Істракова, секретаря Ради безпеки РФ Миколи Патрушева, низки російських військових.

Крім того, санкції введені відносно засновників низки російських банків: «Темпбанку», банку «Росія», «Фінансовий стандарт», Російського національного комерційного банку, «Агроінкомбанку», банку «Північний кредит», «Генбанку», «Фіа-Банку», «БайкалБанку», «ІС банку» і «Севастопольського морського банку».

Санкції також введені проти «міністрів», «заступників голови Ради міністрів», «депутатів Державної Ради» (в тому числі «голови» Володимира Константинова і його «першого заступника» Костянтина Бахарєва) анексованого Росією Криму, «голів виборчих комісій» Криму і Севастополя, «виконуючого обов’язки губернатора Севастополя» Дмитра Овсянникова і «директорів» державних підприємств в Криму.

Також санкції введені відносно так званих «міністрів» і їх заступників, «депутатів», «суддів», співробітників «прокуратури» самопроголошених «Донецької народної республіки» і «Луганської народної республіки» і низки «мерів» та «голів рай адміністрацій» окупованих населених пунктів на непідконтрольній українській владі частині Донбасу.

Як відомо, 16 вересня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав указ про введення санкцій проти Росії. Рішення РНБО закріпило обмежувальні заходи щодо більш 400 фізичних та 90 юридичних осіб, які відповідальні за здійснення злочинної діяльності проти України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук