В Україні набув чинності закон про Національну поліцію

СуспільствоЮлія Поліковська, 7 листопада 20155380
В Україні набув чинності закон про Національну поліцію

Сьогодні, 7 листопада, набуває чинності закон «Про Національну поліцію України». При цьому, закон «Про міліцію» втратив свою силу.

Закон визначає Національну поліцію як орган виконавчої влади, який буде служити суспільству і призначений для охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання громадського порядку та громадської безпеки.

Документ встановлює правові основи організації та діяльності Національної поліції України, статус поліцейських, а також порядок проходження служби в поліції.

Там, де поліція ще не сформована, на дорогах залишаться працювати інспектори ДАІ, але лише до кінця 2016 року.

Як інформував ZAXID.NET, 7 листопада починають діяти зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, що дозволяють штрафувати водіїв за низку порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі за допомогою відеокамер на дорогах.

Крім того, відповідно до закону, поліція буде забирати автомобілі на штрафмайданчики у випадку, якщо через некоректне паркування вони будуть заважати руху інших транспортних засобів.

Нагадаємо, головою Національної поліції України стала Хатія Деканоідзе, яка з травня 2007 року по травень 2012 року була ректором Академії поліції МВС Грузії, а з 4 липня 2012 року по 25 жовтня цього ж року очолювала посаду міністра освіти і науки Грузії. Заступником голови Нацполіції призначений Олександра Фацевича.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук