Виламування дверей львівської Ратуші: звідки ростуть ноги

БлогиЛюбомир Зубач , 29 травня 1802 1
Любомир Зубач
народний депутат («Самопоміч»), член Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
Виламування дверей львівської Ратуші: звідки ростуть ноги

Скільки буде тривати цей бандитизм?!

Спочатку голови фракцій Блоку Петра Порошенка і «Свободи» у Львівській міській раді реєструють проект ухвали про відставку міського голови. Але розуміють, що «вдарили в штангу», бо голосів на це нема. Тоді до процесу дестабілізації в місті залучаються псевдоактивісти, колишні регіонали та кримінальні елементи. Виламування дверей, обливання фарбою, приниження посадовців, застосування фізичної сили - це такий зараз активізм?!

А знаєте, з чого все почалося? Не повірите. З прийняття Львівською міською радою ухвали про заборону продажу алкоголю в малих архітектурних формах. Так є у всій Європі. Там алкоголь продають винятково у спеціалізованих магазинах.

Але алкомафія вважає, що має право безконтрольно продавати алкоголь всім і вся, наліво і направо. От і фінансове підґрунтя «протесту». Але є й політичні замовники: ті самі, що замовляли та організовували сміттєву блокаду міста два роки тому. Це видно за ініціаторами ухвали про відставку міського голови.

Я вимагаю, щоб правоохоронні органи цього разу належно відреагували та притягнули винних до відповідальності.

Основний «замовник» нищення Львова вже пішов з посади, то чого ж боятися?

Фото Львівської міськради

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук