Віра в "шару"

Совок готовий утягнути себе в геополітичну авантюру

БлогиПетро Олещук , 14 квітня 2015 145
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Хочете - можете провести соціальний експеримент. Вийдіть на центральну площу міста, і почніть роздавати якусь непотрібну або малокорисну хрінь безкоштовно. Або просто якимось дурним чином.

Наприклад, салат Олів'є з цистерни шумівкою. Або млинці на лопаті. Або якісь дрібнички з портретом свиноподібного політика. Головне, щоб нормальній людині це було не потрібно в принципі. Тим більше, не потрібно було б, якщо за ним потрібно вистояти чергу, розштовхуючи інших ліктями. Всі, хто все ж будуть стояти, штовхатися і виривати один в одного з рота брудні млинці - це потенційні "ополченці" та активісти "трибуквених республік". Можете їх таким чином переписати. Підрахувати. Ви не помилитеся. У разі заворушки вони обов'язково будуть "ополченцями", "народними мерами", членами "народних виборчих комісій".

Людина, у якої наглухо відсутнє почуття власної гідності, у якого купа вільного часу, щоб витрачати його на різні дурниці тільки тому, що вона безкоштовна, у якого все життя - це віра в "шару" ...

Це совок. І він готовий утягнути себе в геополітичну авантюру ... Чим совок відрізняється від нормальної людини? Совок вірить у диво. І чекає шари. Досить пообіцяти шари і кинути щось у вигляді "авансу" - і він твій. Занесе в МММ останні гроші. Вступить в секту і продасть заради "інвестицій у фірму пророка" квартиру. Заради путінських "високих пенсій" буде кидатися під танк. Не вірите? Згадайте роздачу Олів'є в Севастополі. Така начебто безвинна дурість закінчується тільки одним - "самообороною" і "ополченцями", нажертими на халявному харчі і вимагатимуть ще більше. Бійтеся халяви і тих, хто її бажає. Все це погано закінчується і для них, і для всіх інших.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук