<

Війна розпочалася давно…

Якщо говорити про Україну і прогнозувати бути подальшій війні з «Расеєю» чи не бути, то об’єктивних фактів для заспокоєння, на жаль, немає. Є тільки надія на Бога та Пречисту Діву Марію.

БлогиПетро Ясень , 10 листопада 2014 132
Петро Ясень
Журналіст, громадській діяч

Інші блоги автора

Чому так? Ви вірите в те, що Путлер віддасть владу, а це має статись у випадку його поразки в Україні? Я - ні! Далі - всі засоби масової інформації в «Расеї», як і поліція, так і  внутрішні війська, а також весь адміністративний апарат  - все, що контролюється Путлером та його оточенням і далі працює на війну, «вбиваючи » у мізки  громадян ідею великого, непогрішного, морально цнотливого  Путіна (тут йде наслідування Сталіна та Гітлера, так що для історії нічого нового немає). Однак, як діє психологія людини? Фахівці стверджують, якщо людині 10 000 раз говорити, що вона мавпа, то таки почне лазити по деревах. Простіше кажучи, відбувається процес нав’язування людині чужої думки, яку людина сприймає за абсолютно правдиву і правильну, а в кінцевому підсумку- за свою. З погляду на те, що говорять «масковскі» ЗМІ,  - це є одним із основним елементів підготовки та ведення війни. Тим більше, що думка про «жидобандеровцев - фашистов»  та інші дурниці всіляко підтримується. «Кримнаш», але без зв’язку з суходолом, а унікальні ракетні заводи в Дніпропетровську –ні, далі у списку таки ж унікальні розробки конструкторських бюро, інші заводи, поставки продовольства і т.д.. Навіть десятої частини того, що має Україна досить, щоб бажати це мати в себе. Найпростіше – завоювати, бо створювати довго і дуже дорого, а так раз – і  все наше! Тому, якщо не вийде всю Україну, то принаймні її половину. Жириновський, обізнаний з планами Путлера, вже не раз висловлювався з цього приводу. Тому до справи! Беремо все, що погано лежить, адже у нас -  ядерна зброя, що нам зроблять! Отже, якщо хоч в однієї країни є бажання, то війні бути!

Однак, почалися проблеми, Можливо б, деякі держави і погодилися на анексію території  України (зважаючи на довгорічну, добре оплачуванну працю «расейських агентів»), так Америка та деякі бувші країни «соціалістичного табору»  підняли такий галас, що Евросоюз пішов з ними, ще й санкції ввели. Тепер рубль «сиплеться», капітали та технології тікають, їсти немає що («расейські» санкції у відповідь подіяли зовсім не так як хотілось би). Того і дивися, щоб плебеї (тобто народ) проти влади думати почне. Залишається або втратити владу, або воювати до переможного кінця. Останне для Путлера набагато приємніше. Вмирають же не його діти і не діти інших можновладців, всі вони у безпеці у родинних маєтках. Можна ще й світ полякати підготовкою до ядерної війни і не думає хвора голова, що в такому випадку до справжньої ядерної війни – одна людська помилка. Почне будь-хто стріляти (не дай Боже!) і почнеться... «У нас всё под контролем, окромя нашей головы».

Співробітник КДБ (комитету государственной безопасности, аналог ФСБ) Путлер, чудово знає принцип життя західних країн – людське життя і свобода є найвищими цінностями. Крім того, завдяки збалансованим механізмам розподілу влади важливі рішення (вступ у війну, надання або продаж зброї і т.д.)  не приймаються одноосібно. Подібно діє і колективна система безпеки НАТО. За рахунок цього країна з диктатором на чолі має колосальний виграш у часі. Однак, військовий та економічний потенціал НАТО значно перевищує «Расейський». Значить треба грати так , щоб НАТО у війну не вступило. За це говорить ще один важливий і беззаперечний фактор - у разі війни з НАТО всі накрадені багаторічною важкою працею сотні(!)  мільярдів доларів та майно за кордоном будуть конфісковані. Не для того путлеровська банда грабила все життя.

За Україну НАТО на пряму не вступиться (своїх людей пошкодують), надання допомоги можна завдяки агентам «потопити»  у бюрократичних процедурах, а значить виграти час і як мінімум зберегти владу та створити  на сході України, щось на зразок Абхазії, де простим людям не те, що жити,  а вижити практично неможливо. Засилаючи диверсантів та задіюючи раніше заслану та завербовану агентуру, зробити нестерпним  життя людей та  неможливим розвиток економіки і державності решти України. Вам це нічого не нагадує? Мені – Ізраїль, який незважаючи на всі потуги  Радянського Союзу, відбувся як демократична держава і має потужну економіку. Тому багато готових рецептів як боротись з путлеровською гібрідною війною ми знайдемо там. Думаю, що з нами охоче поділяться, бо євреї, як я переконався, дуже поважають Український народ і ненавидять «расейський» фашизм.

Міжнародна допомога, досвід, розробки – це все добре, але є певні речі, від яких нам слід негайно зробити:

  1. У гібрідній війні не має тилу, вся територія є об’єктом бойових дій , тому в усіх установах, організаціях, закладах підприємствах, заводах і т.д. мають регулярно проходити навчання  як діяти у відповідних ситуаціях. Не буде потрібно – нічого не втратимо, не дай Боже – збережемо життя наших людей;
  2. Має організовано вестись робота по створенню загонів самооборони і навчанню існуючих, швидкому укомплектуванню їх зброєю у разі потреби, використанню їх для охорони громадського порядку. Тоді всілякій наволочі буде складно робити свої чорні справи;
  3. Зберегти  наскільки можливо демократичні свободи громадян, але разом з тим внести відповідні зміни у законодавство щодо антитерористичної операції, поділити територію України на зони контролю з відповідними обмеженнями громадян і правами військових та правоохоронців. Наприклад: перша зона – там де бойові дії; друга – прифронтова і так далі…

Ніхто не здолає Український народ, люди незважаючи на національність, відчувають себе УКРАЇНЦЯМИ і віддають нерідко останне на потреби нашого війська. Роблять вони це від щирої душі, з любові до власної країни. Тому ми не переможні!      

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук