Через терни – до зірок!

Отже, вибори до парламенту України завершилися. Радує, що «камуністи» розпочали свій шлях до перетворення у партію балакунів, яка реально ні на що не впливає.

БлогиПетро Ясень , 1 листопада 2014 168
Петро Ясень
Журналіст, громадській діяч

Інші блоги автора

Вірю , що на гроші Путлера ще не рік і не два їх будуть реанімовувати у різний спосіб, щоб не дати народу України жити заможно і спокійно.  Напевно, що «Расея» не залишить у спокої нашу державу ще довго, хто б там до влади не прийшов. Бо в імперському стилі мислення населення та вождів тієї країни, Україна і українці є чимось нижчим , третьосортним, землею і народом зобов’язаним кормити і давати інші блага, ресурси, людей. Наприклад, постачати своїх юнаків для ведення бойових дій (Афганістан, В’єтнам та ін..), щось на зразок в усьому залежної країни данника - васала. Крім того, якщо Українці завдяки власній праці будуть жити краще (а таки будуть!), то це несе в собі загрозу для будь – якої влади Московської Імперії. Бо у підданих рано чи пізно виникне запитання: в нас ліс, газ, нафта, алмази, а вони живуть краще?! Куди дивиться влада і скільки «расейська» влада краде?! І тут поряд думка – владу треба докорінно поміняти! Страшно! Тут і до розвалу Імперії один крок і втратити надприбутки можна, а все через «хахлов». Тож поки вони всі не відчули себе українцями, треба їх загнати назад у стійло. Потрібні бо Імперії покірні раби-хохли, раби з інших народів, а не нормальні сусіди. Тільки так, обдурюючи власний народ, перетворюючи його на зомбі, поневолюючи і свій, і чужі народи шляхом сили, підлості, підкупу, обману, імперія може жити. Государ же з оточенням має жити ще на землі у раю, витрачаючи сотні мільярдів доларів на нові палаци, прикраси, одним словом на безумну розкіш, у голодній та вкрай небагатій країні, де вибачте, за даними Інтернет близько 30 мільйонів «расеян» не мають туалету.

 Однак, «камуністи» – це не єдина сила,  яка діє в нашій країні. Згадаємо про тих хто «засвітився» - «регів», які перефарбувались в «апазіційний блок» , не забуваємо про тих, хто й залишається у тіні, і підленько так, тихесенько шкодить землі, на якій виріс, українському народу. І не хвилює їх загибель на війні наших найкращих юнаків та дівчат, бо «так надо», бо доберуться до неправедно нажитих грошей та бізнесу, тому треба «вернуть понятія, вместе с дружбой масковского царя, тагда будет порядок» . Засобів для цього – скільки завгодно. Для прикладу візьмемо любе село, там люди м’яко говорячи змушені прислухатися до свого роботодавця, а хто в 80-90% мав свій бізнес на землі за часів Януковича? Правда, люди на заході та центрі України намагаються протидіяти таким місцевим «государям від політики», то на сході держави – дай Боже кращого! Ті, хто хотів  стріляти мирних демонстрантів, підтримував й наймав «тітушок», надихав до розколу країни зараз стали, вгадайте ким? Вірно! Про те , вірно й те, що Бог дав нам шанс (можливо останній) стати цивілізованою, заможною, побожною державою з європейськими цінностями. Ще у нинішній війні є цікава особливість, проукраїнськи налаштованих людей (патріотів), які мають вплив на суспільну думку останнім часом стали переслідувати нещастя: хулігани поб’ють, то нещастя з кимось із близьких станеться, то пияки майно підпалять,  то й просто, як дехто з організаторів Майдану у Києві зникнуть… Скажете перебільшую! Якби ж то, на собі випробував і почав друзів та знайомих обдзвонювати, як воно в Україні. Виходить, що Путлер, прислав у наші міста кримінальні елементи, які підпорядковуються його резидентам. В основному – це кримінальники українського походження які перебували в «Расеї». За гроші докуповують тут решту, криміналитет намагаються використовувати «в темну», очевидно коли «привяжуть » до себе сильніше, то дадуть команду влаштовувати «бійся вийти на вулицю» у наших містах та селах. Разом з тим за цією хвилею розбійників є друга хвиля вельми інтелігентних, освічених людей душею і тілом безмежно відданих «Расеї», за сприятливої ситуації вони готові взяти владу у свої руки і бандитизм за помахом чарівної палички негайно припиниться. І опиниться український народ знову у ярмі «Расеї» навіки…   Демократія повинна бути сильною! Гарантувати наш поступ на цьому шляху може тільки власна сила. Добровольчі батальйони Національної Гвардії – як гарант збереження демократичного ладу і дотримання конституції, Збройні сили України – як захисники вітчизни та громадян від посягань зовнішнього та внутрішнього ворога.

Щодо ворога внутрішнього, мабуть, тільки в нашій країні є унікальна демократична система, рівній якій немає в усьому світі… Бо кожен, хто тільки бажає може спокійно паплюжити державу Україна та українців на її території. Вважаю, що все ж є різниця між демократією та вседозволеністю. Йдучи містом, я мав нагоду вислуховувати розмову трьох жінок на російській мові, які шли попереду мене. Проте не мова , а зміст розмови мене обурили. Виявляється, за всі роки Незалежності України в нас все гірше (об’єктивно, заперечувати нічим ), ніколи ці українці не наведуть у себе ладу (отже, пані незважаючи на те, що живуть тут не менше як 25 років, частиною українського народу себе не вважають) і скоріше б прийшов Путін, щоб Україна стала цивілізованою і ці хохли знали своє місце, а то вони геть розпустились. Ви собі щось подібне уявляєте в тій же Росії, Польщі, Німеччині? Я –ні! Став гарячково думати, що робити? Підійшов до жінок, привітався і чемно кажу: «Перепрошую, як вам тут погано не живеться , але Ви ж не їдете звідси до Росії, хоча за Вашими словами там і всі Ваші родичі і краще живеться. То ж майте до цієї землі та народу елементарну повагу. Так, тут  в нас багато негараздів але не можна ображати і народ і рідну мою землю тими матюками, що Ви постійно вживаєте» . Те, що я почув у відповідь мене ошелешело: «Хахол исчезни, а то я сейчас на себе все порву и заявлю, что ты хотел меня изнасиловать, у меня двоє свидетельниц», далі вкрай непристойна лайка. Йдучи по чужу голову, неси й свою, позаду мене йшли колеги – журналісти , які почали направляти камери на тріо. Побачивши це, жінки зі спринтерською швидкістю повернулись спиною і побігли до таксі. Ось так… Перебуваючи у лікарні, лежачі на крапельниці доводилось чути подібний стогін за диктатурою та поневоленням і від інших людей. Не знаю, чи можна назвати їх українцями… Разом з тим я маю сім чоловік друзів –росіян, вони давно живуть в Україні і вважають себе частиною української нації, шанують мову і звичаї українців, бережуть свою мову і звичаї. Крім того, роблять все, щоб нині у війні Україна вистояла і перемогла.

Підсумок простий, диктатура нам непотрібна, але влада (повторюся) повинна бути сильною, за пропаганду проти держави та народу України, зафіксованими технічними засобами, при наявності свідків карати великим штрафом, ув’язненням, позбавленням громадянства і висиланням з країни. Бо, якщо не ми «любих друзів», то «любі друзі» нас.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук