ВООЗ назвала попередні терміни початку масової вакцинації проти коронавірусу

Старту масової вакцинації варто очікувати в середині 2021 року

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, масова вакцинація проти коронавірусу може початися в середині 2021 року. Про це заявила заступник голови ВООЗ Сумія Свамінатан, передає Deutsche Welle.

За її словами, на цей час понад 20 вакцин-кандидатів проходять клінічні випробування, і є надія, що деякі з них спрацюють. Результати можуть бути отримані вже на початку наступного року. Ще деякий час знадобиться для вирішення технічних питань запуск вакцини у масове виробництво.

Відповідно, старту масової вакцинації варто очікувати аж в середині 2021 року. Зараз ВООЗ співпрацює з Коаліцією інновацій у забезпеченні готовності до епідемій і організацією GAVI для розподілу перших двох мільярдів доз цих вакцин по світу.

У ВООЗ також наголосили, що той факт, що антитіла до Covid-19 можуть зникати через деякий час, не є доказом повної відсутності набутого імунітету.

На даний момент у світі проводиться близько 700 випробувань, 22 вакцини проходять клінічні випробування у таких країнах як Великобританія, Китай, США, Німеччина, Південна Корея, Японія і Канада. Про перші значні успіхи у випробуванні вакцини повідомили у США та Великій Британії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук