ВООЗ заявила про значне погіршення ситуації з коронавірусом у світі

Організація закликала не розслаблятись країни, в яких ситуація з пандемією дещо покращилась

СвітЮрій Братюк, 8 червня0

Всесвітня організація охорони здоров'я заявляє про погіршення ситуації з коронавірусом у глобальному масштабі і закликає не припиняти протидію вірусу в країнах, де спостерігається поліпшення. Про це генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус повідомив на брифінгу 8 червня.

За його словами, навіть незважчаючи на локальне покращення, в глобальному сенсі ситуація значно погіршилась.

«Наразі ВООЗ зареєстровано майже 7 млн випадків захворювання на Covid-19 і майже 400 тис. випадків смерті. Хоча ситуація в Європі покращується, в глобальному масштабі вона погіршується», – зазначив Гебреісус.

При цьому глава ВООЗ зазначив, що в деяких частинах Східної Європи і Центральної Азії спостерігається зростання числа випадків захворювання. Гебреісус підкреслив, що у країнах, де спостерігається позитивна динаміка, найбільшою загрозою є самозаспокоєння.

«Більше ніж шість місяців у цій пандемії – це не час для будь-якої країни знімати ногу з педалі. Ми як і раніше закликаємо до активного спостереження, щоб гарантувати, що вірус не повернеться, особливо в зв'язку з тим, що масові зібрання всіх видів починають відновлюватися в деяких країнах», – наголосив чиновник.

Гендиректор ВООЗ також зазначив, що організація повністю підтримує рівність і глобальний рух проти расизму. Водночас він закликав протестуючих, які беруть участь в акціях, триматися на відстані не менше 1 метра від інших, мити руки, прикривати кашель і носити маску.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук