Як я повертав 5 грн за квиток на трамвай

БлогиАнтон Хаустов , 24 травня 2018 1106
Антон Хаустов
Львів'янин

Давно точилися розмови про повернення грошей «Львівелектротрансом», коли трамвай/тролейбус не їде (пішов не за маршрутом, зламався, нема електрики, корок, аварія тощо). Зі слів працівників ЛКП – єдине рішення питання – зайти в управління на Сахарова, 2 та обміняти квиток без проблем на гроші. Сьогодні мав час та натхнення і провів антинауковий експеримент...

На зупинці трамвая №3 по вулиці Сахарова сів в поданий екіпаж. Придбав талончик у водія (автомат по продажу на зупинці чомусь демонтували) та закомпостував його. За той час двері зачинились. Зайняв зручне місце і тут двері відчинились, бо «...все стоїть, вагон не їде...». Пасажири вийшли та почалапали пішки десь за край. А я, користуючись надзвичайно невеликою відстанню до керівництва «Львівелектротрансу», пішов спробувати повернути квиток та отримати грошову компенсацію.

На охороні сказали: «Он в ті двері та праворуч». Праворуч на мене гаркнули: «Ми тим не займаємось, звертайтесь у віконце навпроти». У віконці навпроти мені чемно пояснили, що вони можуть мені продати талончик, картку та чорта лисого, але повернення грошей не в їх компетенції. Порекомендували звернутися у каб. 15 на третьому поверсі. Звісно, що 15-й кабінет був зачинений.

Я пішов по поверху, розпитуючись в працівників, чи може хтось мені допомогти повернути 5 гривень. Врешті-решт якась мудра людина послала мене в приймальню до начальника зі словами: «Якщо там нічого не придумають, то ніхто не придумає».

Там, після консультації по телефону з невідомою мені особою, придумали, що треба писати заяву. За цей час, а пройшло вже близько 20 хвилин, мій трамвай, напакувавшись новими пасажирами, рушив по своїх справах.

Секретаріат керівництва, проконсультувавшись з картою Львова на моніторі, між собою, з водієм трамвая та присутніми особами у кабінеті, порекомендували писати на ім'я начальника, бо тепер за відсутності трамвая у прямій видимості, справу треба розглядати. І запропонували придбати в них місячний проїзний.

Я пояснив, що гуляю по управлінню комунального підприємства з метою повернення 5 гривень, а не витрачання 160-ти, і написав заяву. Її завірили, зробили мені копію і симпотна дівчина :) завірила мене, що, як тільки начальник підприємства розгляне справу, то мені про результат повідомлять по телефону. To be continued.

Заява про обмін квитка

P.S. Далі я пішов пішки...

Оригінал

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук