З 1 липня тролейбуси Львова змінять нумерацію

Головні новини Львова 11.06Софія Трощук, 11 червня 2019, 13:48 3

Тролейбуси Львова матимуть нові номери. З першого липня до кожного номера маршруту «Львівелектротранс» додасть число 20. Це робиться для того, аби уникнути плутанини між номерами різних видів громадського транспорту.

«Трамваї ‒ це перші 19 слотів, тобто від 1 до 19 — це трамвайні слоти номерів. Від 20 по 39 — це тролейбусні, від сорокового і дальше — це автобусні», — каже керівник відділу розвитку ЛКП «Львівелектротранс» Ігор Могила.

Так, тролейбус №2 стане №22, а, наприклад, №13 отримає 33 номер. Без змін залишиться лише один маршрут ‒ №24.

Нову систему запроваджують, щоб уникнути дублювання в нумерації різних видів транспорту. Кожен маршрут, незалежно від того, автобуси, трамваї чи тролейбуси на ньому їздять, матиме свій унікальний номер. Трамваї залишаються без змін, трохи пізніше змінять і автобусну мережу.

«Не може бути трамвай номер один, тролейбус номер один і автобус номер один. Наприклад, під час реконструкції якихось вулиць, якщо колія ремонтується, маршрут номер шість, який обслуговується трамваєм, може обслуговуватися автобусом і їхати по тому самому маршруту номер шість», ‒ пояснює заступник директора міського департаменту ЖКГ Андрій Білий.

Нагадаємо, у травні у Львові змінили схему руху п'яти трамвайних маршрутів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук