З мільйона очікуваних фанів до Польщі приїхало тільки 600 тисяч

СвітМарта Кривецька, 30 червня 20128351
З мільйона очікуваних фанів до Польщі приїхало тільки 600 тисяч
фото 2012ua.net
Російські фани у Польщі

Польська влада, як і українська, розраховувала на приїзд у свою країну на Євро-2012 до 1 млн іноземних уболівальників. Однак Польщу відвідало менше 600 тис. людей. Даних по Україні наразі немає.

Польські організатори нинішнього чемпіонату Європи з футболу, який Польща проводить разом з Україною, очікували приїзду більшої кількості іноземців, ніж де-факто було в країні за майже три тижні турніру. Про це сказав глава правління державної компанії PL2012 Марчін Херра, зазначивши, що попередні дані про їх кількість буде оголошено на початку наступного тижня.

За його словами, іноземних туристів «буде трохи менше», ніж 600 тис. осіб.

Польські організатори Євро-2012 напередодні турніру озвучували прогнози про приїзд до Польщі від 0,7 до 1 мільйона іноземних уболівальників.

За даними Марчіна Херра, 15 матчів турніру на чотирьох польських стадіонах подивилися близько 650 тисяч уболівальників, а ще майже 2,9 млн дивилися їх у спеціально створених фан-зонах у Варшаві, Гданську, Вроцлаві і Познані.

«Це майже вдвічі більше, ніж було на чемпіонаті в Австрії», — зазначив він, коментуючи дані про відвідувачів фан-зон.

За попередніми даними PL2012, 12 матчів групової фази чемпіонату на польських стадіонах і у фан-зонах подивилjся близько 390 тисяч іноземців при прогнозах від 400 до 700 тисяч

Херра повідомив, що серед іноземців, які приїхали до Польщі, найбільше було громадян Ірландії, Росії, Чехії та Німеччини.

Глава PL2012, яка координувала підготовку Польщі до турніру, не виключив, що кількість іноземних вболівальників могло б бути більше, якби не негативні матеріали в деяких ЗМІ напередодні чемпіонату, серед яких він згадав репортаж BBC «Стадіони ненависті».

Нагадаємо, що українська влада також розраховувала на 1 млн іноземних туристів. Поки офіційні повідомлення стосуються тільки кількості людей, які «перетнули кордон з початку Євро-2012», з чого важко судити про кількість вболівальників, які приїхали на чемпіонат.

Фінал турніру відбудеться в неділю, 1 липня,  на НСК «Олімпійський», на якому зустрінуться збірні Іспанії та Італії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук