Загадкова імперія

Російська пропаганда попрацювала з історією

БлогиПетро Олещук , 8 червня 2015 151
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Запитайте у будь росіянина, як вони завоювали територію найбільшої держави в світі? Навряд чи дочекаєтеся виразної відповіді. Вони ж НІЧОГО НЕ ЗАВОЙОВУВАЛИ. Ось воно все їм просто так в руки дісталося. Причому, майже як пустеля, де нічого і нікого не було. Так їх вчать усі підручники. Вони ж нічого не завойовували. Вони просто.

1. Прийшли і зайняли "нічийні землі". Ще й допомогли місцевим жителям. Те, що за підсумками цієї допомоги більшість сибірських народів вимерло - це деталі.

2. Захищалися від ворогів. І так сильно вороги насідали, що довелося їх розбити і захопити. Ну виключно щоб убезпечити себе. Так вони захищалися на Кавказі, в Казані чи Польщі.

3. Хтось захотів до них "добровільно приєднатися". Ось жив десь правитель, а потім надумав стати холопом Московського царя. Цар себе довго просити не змушував ... Ось так за офіційною версією приєднувалася Україна чи Грузія. До речі, і там, і там відразу після "добровільного приєднання" починалися повстання проти прісоедінітелей, але це нікого не бентежило. Подумайте. Найбільша імперія в історії людства, жителі якої переконані, що вони не вели завойовницьких воєн ...

Чому тут дивуватися в питаннях пропагандистського впливу на їх уми?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук