Закон - для "лохів"

Росіяни порушують навіть те, що самі прийняли і ратифікували

БлогиПетро Олещук , 22 червня 2015
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Патрушев сказав, що "зупинити потік добровольців на Донбас" вони не можуть?

А не потрібно нічого зупиняти. Потрібно прото виконувати російські закони. Або ви хочете сказати, що вербування найманців відкрито в центрі російських міст дозволене російськими законами? Тоді можете спробувати відкрити в Москві агітпункт ІГІЛ, наприклад.

Незаконний перетин кордону невстановленими особами у не встановленій кількості з невстановленою технікою - це теж за російським законом? Взагалі, відсутність прикордонного та митного контролю на окремій ділянці україно-російського кордону - це якась поправка в російські закони?

А "отпускнікі" - це десь в законах прописано? Де написано, що у російських військовослужбовців, пов'язаних присягою і контрактом, є можливість "взяти відпустку" і поїхати воювати в іншу державу в якості члена незаконного військового формування? І т.д. і т.п.

Не потрібно нікому перешкоджати. Виконуйте власні закони. Власні міжнародні договори, які самі прийняли і ратифікували, зробивши частиною національного законодавства. Втім, звідки ТАМ взятися законом? Закон - для "лохів". Росія ніколи по ньому не жила.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук