Українські закони набуватимуть чинності після публікації в інтернеті

Верховна Рада змінила процедуру введення законів

Закони і нормативні акти набуватимуть чинності після їхньої публікації в інтернеті. Відповідний законопроект депутати Верховної Ради підтримали у четвер, 5 липня, у першому читанні 240 голосами.

Документ визначає, що доведення до відома населення законів України та інших нормативно-правових актів здійснюється, зокрема, шляхом їх офіційного оприлюднення (опублікування) відповідно до закону державними друкованими ЗМІ та офіційними друкованими виданнями (офіційними виданнями) і розміщення на офіційних сайтах органів держвлади та органів місцевого самоврядування, інформує LB.ua.

Планується, що публікація законів та інших актів ВР в газеті «Голос України» вважатиметься офіційним оприлюдненням (опублікуванням), а офіційне опублікування постанови Кабінету міністрів України буде здійснюватися в газеті «Урядовий кур'єр».

Також передбачено, що дія закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» не поширюватиметься на державні друковані засоби масової інформації, засновниками (співзасновниками) яких є органи держвлади, що відповідно до закону здійснюють офіційне оприлюднення (опублікування) законів та інших нормативно-правих актів (газети «Голос України» та «Урядовий кур’єр»).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук