Завдяки втручанню громадських активістів дорогу Червоноград-Сокаль переробили

Головні новини Львова 18.05Ольга Зеліско, 18 травня 2016, 20:50 2388 1

Відремонтована магістраль Червоноград-Сокаль не простояла і дня. Асфальт розійшовся по швах. Та громадські активісти здійняли ґвалт, тож наступного дня усе переробили.

«Тут взагалі дороги не було. Ми їздили на першій передачі, заледве», – розповів водій Володимир.

«Дорога була жахлива, така як в усьому Сокальському районі. А їздили так, як і всі. Терпіли, чекали, дочекались ремонту, слава богу. А якість дороги як зробили, я не знаю», – додав водій Петро.

Втім свіжо покладений асфальт не простояв і дня. Дорога затріщала по швах: автомобіль залишив траншеї від своїх коліс. «В понеділок досить такий великий клапоть дороги поклали. Я тоді помітив, що цей шматок дороги був продавлений. Звичайно, це все було зафіксовано, сфотографовано, виклали в соцмережу, повідомили у відповідні органи, до вечора це набрало резонансу», – пояснив ситуацію громадський активіст Андрій Немчук.

Завдяки активістам ушкоджену ділянку переробили. Уже наступного дня за власний кошт це зробив підрядник «Автомагістраль-Південь». Закінчити ремонт обіцяють за місяць.

«Ми плануємо завершити дану ділянку за 2-3 тижні. Усе залежить від погодних умов. Якщо будуть сприятливі погодні умови, буде швидше. Якщо такі як сьогодні, дощ, будуть затягуватись», – розповів голова Сокальської райадміністрації Олег Пелех.

На об'їзній дорозі Сокаля дорога не краща, тут теж суцільні ями та болото. «Тут близько 500 метрів жахливого покриття. Років 5, а то і 7 нічого не робилося, хіба підсипалося. Але нічого це не допомагає, це треба робити капітальний ремонт», – зазначив активіст.

Контролювати якість ремонту доріг має Служба автомобільних доріг. 12 інспекторів технічного нагляду мають свої ділянки. Дорожники вважають, що цього контролю достатньо.

«Є лабораторія при Службі автомобільних доріг, яка бере якість асфальту, яка бере температурні режими укладання асфальту, а інспектор технічного нагляду приймає роботу в кінцевому результаті щодо якості виконання робіт», – зазначив начальник Служби автомобільних доріг Руслан Кандибор.

Червоноградці і далі збираються контролювати якість ремонту доріг. «Я особисто цією дорогою переймаюсь, бо я їжджу по 3-4 рази в день туди-сюди – Червоноград-Сокаль. Повірте, я сам її контролюю. Я і друзі мої», – сказав Андрій Немчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук