10 нардепів пропустили 90% голосувань у Верховній Раді у цьому році

В списку найбільше представників групи «За майбутнє»

З початку року 10 народних депутатів пропустили 90% голосувань Верховної Ради. Про це повідомила громадська організація «Комітет виборців України».

Абсолютним антилідером за участю в голосуваннях серед всіх народних депутатів є Олександр Герега (співвласник мережі «Епіцентр»). За період із 1 січня-6 травня 2020 року взяв участь лише 0,38% голосувань Ради.

Загалом за понад чотири місяці роботи депутат натиснув кнопку 8 разів: проголосував за низку законів, пов’язаних із протидією коронавірусу та підтримав призначення Ірини Венедіктової генеральною прокуроркою, а Ігоря Петрашка — міністром економіки.

Пізніше КВУ з посиланням на інформацію від помічників Гереги повідомив, що депутат був відсутній на засіданнях Верховної Ради через те, що перебував на лікарняному (із 4 грудня минулого року та 15 січня цьогоріч із подальшим продовженням). Також із 18 квітня цього року депутат перебував у безоплатній відпустці з особистих причин.

Низькі показники голосувань також у бізнесмена і столичного забудовника Вадима Столара (ОПЗЖ). Він взяв участь в 1,1% голосувань.

У трійці антилідерів за участю в голосуваннях і волинський бізнесмен та співвласник мережі автозаправних комплексів WOG Степан Івахів (група «За майбутнє»). За 4 місяці він взяв участь лише в 3,2% голосувань Ради.

Також у списку депутатів, які майже не голосують колишній телеведучий 1+1 Олександр Дубінський («Слуга Народу»), який взяв участь лише в 4,2% голосувань; Антон Яценко («За майбутнє») — 4,8% голосувань, Ігор Палиця («За майбутнє») — 6,7%, Дмитро Шенцев (позафракційний) — 6,4%, Геннадій Вацак («За майбутнє») — 8,9%, Вадим Рабінович (ОПЗЖ) — 8,9% та Ігор Абрамович (ОПЗЖ) — 9,9% голосувань.

Голова КВУ Олексій Кошель зазначив, що фактично ця частина народних депутатів саботує роботу парламенту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук