12 друзів Остіна
Суспільство

12 друзів Остіна

Команда собак, які приносять тепло додому

Назарій Тузяк, 2 грудня 2016 633 0
Альма, подруга Остіна

ZAXID.NET спільно з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних песиків, яких можна забрати до себе додому.

Сьогодні розкажемо вам про 13 собак, які шукають нових друзів.

***

Остін. Красивий та спокійний молодий вовк. Насправді ж, метис вівчарки з неймовірно сумним поглядом. Дорослий та виважений собака. Розумний та здібний до навчання. Своїй людині віритиме та надійно охоронятиме.

Клайд. Молоденький невеличкий собака. Друг та охоронець. Трішки сором’язливий, але дуже відданий. Любить бути поряд з людьми, добре гуляє на повідку. Слухняний та виважений малюк.

Пальма. Трішки боязлива невеличка собачка. Молода, добра, піддається навчанню. Вона повірить своїм новим господарям та стане другом, який щодня вражатиме своєю безумовною відданістю.

Пол. Молоденький песик, метис спанієля. Надійний, спокійний та уважний. Наразі Пол трошки сумує, бо дуже чекає на нового господаря. Але, коли за ним прийде його нова родина, він даруватиме їй радість і добро щодня!

Марта. Молоденька, енергійна, піддається навчанню. Має красивий окрас. Допитлива та добра, ніжна красуня. Буде чудовим другом та охоронцем.

Едік. Молодий та енергійний песик. Потребує вольєру та простору. Любить людей, грайливий та відданий. Стане чудовим охоронцем і другом.

Еля. Молода активна чорнява красуня. Разом з тим вона спокійна, виважена та ніжна, буде віддана своєму новому господарю. ЇЇ спокійний погляд зачарує вас.

Лейла. Молода та активна собака. Метис лайки. Чудово гуляє, грайлива, любить людей. Ніжна та усміхнена. Лейла стане для вас найвірнішим другом та охоронцем.

Найда. Молоденька активна красуня. Має цікавий окрас та ніжне хутро. Знає деякі команди та піддається навчанню. Буде другом, охоронцем та радістю для своїх нових господарів.

Хаггард. Фоксгаунд. Дорослий та спокійний собака. Має клеймо в паховій зоні. Ніжний, але сумний. Довіряє та любить людей. Буде найвдячнішим, якщо його знайде його господар (новий або ж старий).

Гарік. Такса, молодий хлопчик, який дуже сумує за своїм господарем. Добрий, теплий, ніжний та відданий. Малюк, якому потрібне життя у квартирі, адже він невеличкий, чемний та акуратний.

Ельдар. Схожий на кудлатого ведмедя, насправді ж, молодий метис кавказької вівчарки. Енергійний, грайливий та веселий хлопчик. Добрий та надійний, буде відданим другом та охоронцем. А ще у нього неймовірна усмішка.

Альма. Метис вівчарки. Ця виважена та серйозна красуня потрапила до ЛКП «Лев» вдруге, оскільки після відпуску на місце відлову прибилася до людей, які, на жаль, не можуть забрати її до себе, але зголосилися оплатити їй перебування на підприємстві, поки ми не знайдемо їй теплий дім. Люди самі активно допомагають в пошуку господаря для цієї хоча не молодої, проте неймовірної собаки. Альма буде чудовим охоронцем та другом і цінуватиме кожну хвилину уваги та тепла до неї.

Познайомитись з собаками можна в ЛКП «Лев» у Львові на вул. Промисловій, 56. Графік роботи: щодня без вихідних з 08:00 до 20:00. Деталі можна дізнатись за телефоном: 252-30-41, (068) 5354545 або через офіційну сторінку ЛКП у Facebook.

Усі фото – ЛКП «Лев».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук