15 років без ліфта

Взяти висоту

Головні новини за 24 липняНовини Львова, 24 липня 2012, 21:52 0

Без ліфта із ранніх дев’яностих. Кілька місяців тому ми розповідали історію мешканців будинку на Пулюя, 12. Люди тоді скаржились, що змушені щодня долати відстані між дев’ятьма поверхами.

Підкорюють висоту і немічні люди, і інваліди. Тоді, посадовці запевнили знімальну групу, що підйомник запрацює через 2 або 3 місяці. Ми ж вирішили перевірити, чи поїхав він через півроку. Більше того, ми отримали запрошення від мешканців ще однієї багатопверхівки - подивитися і на їхній ліфт.

Ці двоє шестирічних хлопчаків стрімголов бігають поверхами свого будинку. Для них це гра. Вони і не помічають відсутності підойми. Інше діло літні люди.

Мешканці розповідають, від тих щоденних марафонів найбільше потерпають пенсіонери та інваліди. Останній випадок стався зовсім нещодавно. Жінці-сердечниці довелося викликати "швидку". Зараз вона у лікарні.

А це вже інший будинок за 100 метрів. Тут та ж халепа. Пані Люба, яка щойно спустилася з 7 поверху, ледве шкандибає. Каже, ліфт у їхньому будинку також не їздить вже 15 років.

Районний очільник пояснює, що це так звані відомчі гуртожитки, які місто прийняло на свій баланс. Спадок не з найкращих. Але потроху доводять до ладу. Підойми на черзі.

Йдеться про півмільйона гривень. Щоправда, ці гроші поки що віртуальні. Своє погодження ще має дати депутатська комісія. Втім робити це обранці чомусь не поспішають.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук