20 країн ЄС направлять до Греції своїх фахівців з міграційних питань

СвітОксана Руда, 21 березня 2016700

20 країн-членів Євросоюзу висловили готовність надати грецькому уряду допомогу в ліквідації міграційної кризи, надавши персонал для розгляду клопотань про надання притулку та депортації нелегальних мігрантів назад в Туреччину в рамках депортаційної угоди, підписаної 18 березня між Туреччиною і ЄС, пише «Дзеркало тижня».

Як повідомляє EUObserver, посилаючись на заяву офіційного представника Європейської комісії, країни Євросоюзу направлять до Греції своїх фахівців з розміщення, повернення і депортації нелегальних мігрантів, а також поліцейський персонал для забезпечення у зонах утримання біженців порядку.

Зазначимо, що кількість біженців на території Греції почала стрімко зростати після закриття своїх кордонів балканськими країнами. Македонія закрила свій кордон для більшості мігрантів, так, як це зробила Австрія та інші країни вздовж так званого «балканського шляху» до Німеччини. Але сирійці і іракці все одно продовжують прибувати в прикордонний пункт Ідоменей в Греції.

Нагадаємо, 18 березня ЄС і Туреччина прийшли до угоди щодо біженців, згідно з якою з 20 березня, всіх нелегальних мігрантів, які прибудуть в Грецію, почнуть висилати назад через Егейське море на турецьку територію. Незважаючи на це, налагодження процедура депортації може зайняти не один місяць, в той час, як біженці продовжують мігрувати в Грецію і намагатися прорватися через кордон.

Як писало видання Business Insider, грецька економіка, яка перебуває в борговій ямі, не може самостійно забезпечити десятків тисяч біженців. Якщо проблему депортації не вирішити в найближчі кілька місяців, фінансове становище країни може різко ускладнитися.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук