24 чи 44 роки: що ви знаєте про українську молодь?

24 чи 44 роки: що ви знаєте про українську молодь?

Чи знаєте Ви, яку частку населення України становлять молоді люди? І які регіони є найбільш «молодими»? Пройдіть тест і дізнайтеся багато цікавого.

Всеукраїнське соціологічне дослідження, як молоді люди в нашій країні самі оцінюють якість свого життя, чи є в них відчуття впевненості в своїх силах і чого їм не вистачає для «повного щастя» ініціювали Національний олімпійський комітет України в партнерстві з компанією Кока-Кола в рамках проекту Olympic moves UA. Соціологи опитали молодь віком 15-40 років з різних регіонів України.

А як гадаєте, Ваші особисті уявлення про молодь на основі власного досвіду, спостережень чи навіть деякої статистики відповідають життєвим реаліям? Пройдіть цей тест, можливо, і Вас дещо здивує…

З’ясувалося, що джерелом щастя для української молоді є приватне життя та власні досягнення. Натомість молоді бракує впевненості у майбутньому, відчуття безпеки, турбує низьке матеріальне становище. Активна участь у громадському житті, як свідчать результати дослідження, робить молодь більше щасливою та оптимістичнішою.

Щоб збільшити на весь екран, клікніть по інфографіці

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук