31 курсант із сходу продовжить навчання у Львівському університеті внутрішніх справ

Вихованці першого та другого курсів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Дідоренка та Донецького юридичного інституту продовжать навчання на денній формі у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Про це йдеться у повідомленні відділу зв’язків з громадськістю Львівського державного університету внутрішніх справ.

Таке рішення курсанти та їхні батьки прийняли у зв’язку із доволі напруженою та складною ситуацією, яка виникла у Луганській та Донецькій областях України.

Варто зазначити, що серед них – представники західних областей України: Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької.

На зустрічі, яка відбулась у ЛьвДУВС, із батьками та курсантами особисто поспілкувався тимчасово виконуючий обов’язки ректора ЛьвДУВС полковник міліції Мар’ян Гурковський, який запевнив останніх, що керівництво навчального закладу зробить усе можливе, аби перебіг навчального процесу був якомога комфортним.

Під час розмови працівники університету відповіли на усі насущні запитання з приводу проживання та навчання новоприбулих та побажали їм швидкої адаптації.

Тож, зараз проходить етап оформлення усіх необхідних документів, і вже з 1 вересня молоді люди розпочнуть навчання у статусі курсанта Львівського державного університету внутрішніх справ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук