349-річчя Конотопської битви у Львові відзначили смолоскипною ходою

13 липня 20082200

12 липня близько 50 представників політичної парті Народний Союз "Наша Україна" та Української партії провели віче з нагоди 349-річниці перемоги козаків під Конотопом над значно численнішим військом російського царя. Віче завершилося смолоскипною ходою центром Львова.

Ведучий віче під бій барабанів нагадав історію цієї битви, зазначивши, що перемога 30-тисячного козацького війська над 150-тисячною армією російського царя практично не мала аналогів у європейській історії. За його словами, подібні вшанування цієї історичної події в цей день відбулися у Харкові, Одесі, Львові та Конотопі.

Народний депутат України Володимир В’язівський, виступаючи під час віче, заявив, що тодішня політична ситуація в епоху, яку пізніше назвали "Руїною", перегукується з теперішньою ситуацією. За його словами, уже тоді росіяни продемонстрували, що з ними не потрібно заключати жодного політичного союзу. Учасників Гадяцької угоди 1658 року Володимир В’язівський порівняв з теперішніми учасниками НАТО. Завершив свій виступ пан В’язівський словами: "НАТО - так, всім зайдам - копняк!"

Після того, як кобзар проспівав кілька історичних пісень часів козаччини, учасники віче здійснили смолоскипну ходу центром Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук