5 тисяч студеїв побували у магістраті

Студенти у Ратуші

Головні новини за 04 жовтняНовини Львова, 4 жовтня 2011, 23:40 957 0

Магістрат підписав угоду з ректорами 20 львівських вишів, студенти та випускники яких стажуватимуться у міській раді. Частина спудеїв після успішного стажування згодом повертаються у стіни магістрату та стають кваліфікованими спеціалістами.

Вперше такі угоди львівський магістрат підписав з вишами 6 років тому. Відтоді у кабінетах ратуші пройшли стажування понад 5 тисяч студентів та випускників. Одні приходять до міської ради аби чогось навчитись та як кажуть, знати де які двері відчиняються.

Утім багато колишніх стажувальників згодом повертаються у стіни Ратуші.

Колишні практиканти нині вже обіймають керівні посади. Для когось робота у магістраті перетворилась на власне покликання.

Однак не усі нинішні студенти хочуть стажуватися у львівській мерії.

А майбутніх юристів, приміром більше приваблюють коридори силових структур.

Тепер студенти можуть подавати свої заявки на проходження практики у мерії. Спершу необхідно заповнити анкету. Після успішного відбору - співбесіда, на якій студент повинен презентувати тему над якою він працюватиме впродовж стажування. Лише цьогоріч понад 100 осіб взяли участь у конкурсах. З них 20 -ом особами вдалось працевлаштуватись понад 30 кандидатів зараховано до кадрового резерву.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук