92-річна бабуся з Винників дочекалася звання матері-героїні

Героїня у 92

Головні новини за 07 серпняНовини Львова, 7 серпня 2013, 21:06 307 0

Запізнились на півстоліття. 92-річній бабусі з Винник лише цього року дадуть звання матері-героїні. Троє дітей жінки - вже пенсіонери, ще двох вже немає серед живих.

Про те, що бабуся має право на звання героїні, родині повідомила сусідка. Найстарший син жінки два місяці збирав стоси документів і лише тепер їх прийняла обласна рада.

Пані Пелагея народила первістка в травні 41-го. Тиждень після пологів побула вдома і пішла працювати. Дитину не було де залишати, тому немовля брала з собою у поле. Поки не було війни, сім’я не бідувала.

Про характер пані Пелегеї найкраще говорять її напрацьовані руки. Вона вставала разом з сонцем і приходила близько опівночі. Дітей виховувала бабця.

Коли почалась війна, родині довелось сутужно, адже на руках у матері було вже двоє малих дітей.

Потім переховувались у родичів. Коли війська пішли на Захід, родина повернулась до рідної хати. Пережили війну, і в родині з’явилося ще три малюки. Хоч була і скрута, і кулі над головою, дитинство діти пані Пелагеї згадують з усмішкою.

Хоч у повоєнні роки і було важко, батьки змогли дати всім дітям освіту. Діти розбіглись, створили свої родини, але про маму не забувають. Щодня хтось приходить у гості і допомагає по господарству.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук