Абромавичуса покликали на засідання фракції БПП

Парламентська фракція «Блок Петра Порошенка» запросила на своє засідання міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса, повідомив перший заступник голови фракції Ігор Кононенко.

«Ми його запросили на нашу наступну фракцію, щоб поспілкуватися на тему роботи міністерства та зробити висновки перед звітом уряду, як працювало міністерство, і визначити позицію фракції з цього приводу», – сказав Кононенко в ефірі каналу «112» в середу, передає «Інтерфакс-Україна».

Він також висловив готовність відповісти на запитання колег із фракції на засіданні за участю Абромавичуса.

«Я б хотів поспілкуватися в рамках фракції з паном міністром і відповісти на запитання фракції, так і на можливі запитання пана міністра. Це можна зробити як в рамках обговорення його роботи, а можна зробити окремою темою. А що стосується фракції, моєї роботи в парламенті, то, я думаю, що ми з цього питання визначимося разом з фракцією», – наводить слова Кононенка сайт телеканалу.

Як повідомляв ZAXID.NET, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус після 14 місяців роботи заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки й активної протидії реформам, які провадить його команда.

«Сьогодні я прийняв рішення подати у відставку з посади міністра. Причина – різка активізація блокування системних і важливих реформ у нашій країні», – сказав він на прес-конференції в Києві в середу.

«Це вже не просто відсутність підтримки або політичної волі. Це активні дії, спрямовані на те, щоб паралізувати нашу реформаторську роботу: від несподіваного зняття охорони міністра та його сім’ї до нав’язування під великим тиском сумнівних осіб у мою команду й на ключові посади в держпідприємствах», – додав Абромавичус.

Міністр зазначив, що його рішення – не емоційне, воно зумовлене тим, що за наявної системи він і зібрана ним команда не можуть бути ефективними, оскільки на неї дуже сильно тиснуть.

Основною протидією останнім часом Абромавичус назвав одного з лідерів фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка.

За заявами міністра Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) порушило справу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук