Академія сухопутних військ замовила виготовлення фотоплівок у дочки своєї працівниці

З підприємницею вже підписали 7 договорів на загальну суму 700 тис. грн

Академія сухопутних військ замовила виготовлення фотоплівок у підприємниці, яка є дочкою працівниці навчального закладу

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного 13 червня підписала договір на закупівлю послуг з виготовлення фотоплівок з Каріною Озеровою, про це йдеться в системі публічних закупівель Prozorro. 29-річна підприємниця є дочкою керівниці редакційно-видавничого відділу цього ж навчального закладу.

За договором, Каріна Озерова має виготовити фотоплівки, розміром 530×650 для повноколірного друку на випуск поліграфічної продукції для навчально-виховного процесу в академії сухопутних військ. Вартість послуг складає 150 тис. грн.

Згідно даних бізнес-платформи Youcontrol, Каріна Озерова зареєстрована підприємницею у жовтні 2016 року. Основна її діяльність – друкування газет.

Мати Каріни Озерової Ганна Озерова є працівницею Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного. Вона займає посаду начальника редакційно-видавничого відділу. Згідно даних з декларації Ганни Озерової, дочка за основним місцем роботи у 2018 році заробила 1,3 млн грн. Однак, де саме вона працює, у документі не зазначено. Окрім того, місце реєстрації підприємниці збігається з адресою проживання Ганни Озерової.

Як розповів ZAXID.NET голова правління Центру громадського моніторингу і досліджень Мирослав Сімка, з юридичної точки зору в цій закупівлі не має порушень, адже договір з підприємницею підписувала не безпосередньо її мати, а директор Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного Петро Ткачук.

«Оскільки юридична особа має іншого підписанта, і він фігурує в угоді, ми не можемо казати про конфлікт інтересів. Якби керівниця того відділу була керівником юридичної особи, і підписала зі своєю дочкою договір, це би був конфлікт інтересів. А тут так склалося, що вона керує тим відділом, її дочка тому відділу буде виготовляти плівки, але договір з дочкою уклала зовсім інша людина, яка до дочки в принципі відношення не має», - розповів Мирослав Сімка.

До слова, це не перша угода підприємниці з Національною академією сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного. Раніше, упродовж 2018-2019 років, нею уклали всього 7 угод на закупівлю палітурного картону, офсетних пластин, крейдованого паперу тощо. Їх загальна сума складає 700 200 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук