Активісти вимагають від влади Львова виділити кошти на ремонт електротранспорту

Профспілкова організація «Львівелектротранс» та громадські активісти вимагають перевірити стан електричних систем усіх трамваїв і тролейбусів у місті та негайно розпочати ремонтувати найбільш зношені з них.

Приводом для таких вимог, як заначено в повідомленні активістів, яке надійшло на адресу ZAXID.NET, послужила, зокрема, пожежа 9 квітня у тролейбусі під час руху на маршруті №13. Внаслідок пожежі тролейбус вигорів вщент і відновленню не підлягає.

Відповідне звернення активісти скерували директору ЛКП «Львівелектротранс», вимагаючи також відсторонити від експлуатації усі трамваї і тролейбуси, у яких виявлено дефекти; забезпечити увесь рухомий склад вогнегасниками й аварійним обладнанням пасажирського салону.

Інше звернення скерували й начальнику управління транспорту і зв’язку Львівської міськради Віктору Щиру з вимогами: пришвидшити формування постійної робочої групи щодо покращення якості перевезень електротранспортом та доручити їй незалежне розслідування причин пожежі у тролейбусі №580.

Від міському голови Львова Андрія Садового вимагають: на найближчому засіданні міськвиконкому вирішити питання про виділення коштів на капітальні і середні ремонти рухомого складу, а також порушити питання про те, щоб кошти на придбання електробуса скерувати на ремонтно-відновлювальні роботи по рухомому складу і поточного ремонту інфраструктури електротранспорту.

Окрім того, активісти вимагають встановити порядок контролю за виконанням ремонтних робіт по рухомому складу та інфраструктурі електротранспорту і допустити до нього представників профспілки та громадських активістів.

Вважають за потрібне й розробити і затвердити документ, який регламентує призначення фахівців на керівні посади в ЛКП «Львівелектротранс» на основі відкритого конкурсу. А також вимагають, аби Андрій Садовий провів перемовини з представництвом ЄБРР в Україні щодо негайного виділення траншу для капітально-відновлювальних ремонтів та оновлення рухомого складу ЛКП «Львівелектротранс».

Ці звернення підписали учасники профспілкової організації «Львівелектротранс», активісти ГО «Львів’яни за електротранспорт» та ГО «За якісний транспорт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук