Андрій Садовий привітав учасників ХХ Студреспубліки

СуспільствоЮ. П., 26 серпня 20183320
Андрій Садовий привітав учасників ХХ Студреспубліки

24−27 серпня на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря відбувається фінал XX Студреспубліки. 20 років поспіль разом із провідними інтелектуалами організатори гуртують відважних і небайдужих молодих людей і працюють над тим, як спільно будувати мирне і прогресивне майбутнє для України та світу. Ювілейна тема — «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». Учасників Міжнародної програми «Студентська республіка» привітав і міський голова Львова Андрій Садовий у межах робочої поїздки до Одеси.

Під час спілкування з учасниками XX Студреспубліки обговорювали, зокрема, і питання окупованих територій, повернення Криму, розвиток авіасполучення між містами України тощо. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Зустріч Андрія Садового із фіналами ХХ Студреспубліки

«Росія не зацікавлена, щоб ситуація змінилась. Вони зацікавлені в тому, щоб дестабілізація продовжувалась і Україна була обезкровлена. Це наша Богом дана земля і ми не маємо права нею торгувати. Як перемогти у ситуації, коли є Росія, яка має ядерну зброю, і є Україна, яка віддала ядерну зброю? Сьогодні в світі визначальним є економіка і рівень ВВП. Рівень ВВП в Україні вдвічі нижчий, ніж у Білорусії.

Якщо рівень добробуту, зарплат, пенсій в Україні буде в два рази вищий, ніж в Росії, думаю, ми легко повернемо окуповані території Луганської та Донецької областей. Якщо рівень зарплат та пенсій в Україні буде в 4 рази вищий, ми повернемо Крим. Такі закони життя сьогодні.

Я останніми тижнями багато зробив поїздок по Україні. Минулого тижня був в Авдіївці, Краматорську, Слов’янську. В Авдіївці багато будівель понищено, вони ще не відновлені після обстрілів. Ситуація дуже не проста. Питання миру залежить від нас всіх, від нашої держави. Якщо ми почнемо змінювати кожен себе, то ми будемо змінювати країну. Якщо будемо мінімізовувати рівень корупції в нашому суспільстві, будуть зміни в країні. Але це не можливо зробити за один день.

Я реаліст, пройшов дорогу 12 років керування містом. Нам багато чого вдалось зробити. До речі, сьогодні в Одесі на Форумі ідей я запрезентував, на мою думку, достатньо просте рішення для об’єднання країни — це рішення, яке стосується негайного відновлення усіх аеропортів в нашій країні. Хоча би по одному аеропорту в кожному обласному центрі. Це замовлення для ДП „Антонов“ виробництва хоча би 20 літаків, а це програма на 3 роки, щоб ми створили українську авіакомпанію, яка мала би можливість літати між українськими містами.

Подивіться карту авіасполучення в Україні і в Німеччині. Коли дивишся карту авіасполучення України, то все літає до Києва, нема рейсів з одного міста в інше. Це показує рівень централізації і рівень децентралізації, який є. Вважаю, що це можна швидко зробити — створити таку компанію, дати замовлення „Антонову“, щоб ми почали випускати літаки. Це розвиток науково-технічного прогресу. Вартість квитка мала би бути середньою, якою є вартість лоукоста в Європі. Так ми будемо їздити один до одного, будемо спілкуватись, бо українці мало спілкуються», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Зазначимо, фінал міжнародної програми «Студентська республіка» — наймасштабніша, найінтелектуальніша щорічна молодіжна громадська подія в Україні з унікальним форматом. Імпровізована держава збирає кожен рік близько 1000 учасників із України та з-за кордону.

Нагадаємо, сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий також взяв участь у Фестивалі ідей, який триває в Одесі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук