Антикорупційні бюро України та Польщі домовилися про співпрацю

Антикорупційні бюро України та Польщі домовилися про співпрацю
фото НАБУ
НАБУ співпрацюватиме з Антикорупційним бюро Польщі

Національне антикорупційне бюро України та Центральне антикорупційне бюро Польщі домовилися про співпрацю, обмін інформацією та досвідом в області виявлення і запобігання корупції, проведення розслідувань та розкриття корупційних злочинів. Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

Відповідний меморандум був підписаний керівниками відомств у Варшаві.

«Ми вивчали досвід Польщі, Румунії, Австрії та інших країн, щоб визначити кращу модель для боротьби з корупцією, яку можна застосувати в Україні. Переконаний, підтримувати тісні відносини з антикорупційними органами інших держав дуже важливо. Адже корупційні схеми, які розслідують наші детективи, здебільшого не закінчуються в Україні», – зазначив директор НАБУ Артем Ситник.

За його словами, переговори про підписання даного меморандуму велися ще з минулого року.

«Польське аАнтикорупційне бюро за своїми функціями більше схоже на НАБУ. Наші аналітики і детективи вже мали можливість ознайомитися з досвідом своїх польських колег», – зазначив Ситник.

Відповідно до меморандуму, НАБУ і ЦАБ домовилися про взаємне сприяння антикорупційним заходам, реалізації спільних навчальних програм, робочих візитів, програм стажування, обмін експертами, а також відомостями про новітні науково-технічні розробки та інновації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук