Антикорупційний форум 2

БлогиАндрій Скоп , 5 січня 2016 437
Андрій Скоп
громадський активіст, учасник Революції Гідності

Інші блоги автора

Головними антикорупціонерами країни на своєму з’їзді було прийнято одноголосне рішення запросити до України Брюса Вілліса знятися у фільмі «Міцний горішок - боротьба з корупцією».

На думку більшості виступаючих делегатів саме цей вид мистецтва, тобто художнє кіно, допоможе зрозуміти громадянам держави, що боротьба з корупцією триває. А головні корупціонери мали б зрозуміти ,що настав час Х…

На форумі також продюсери затвердили сценарій фільму, в якому йшлося про таємний план ліквідації основних корупціонерів держави, зокрема - рішення  запросити їх у декілька найбільших українських офісних центрів для переговорів, після чого міцний горішок мав би їх там спалити і підірвати. Головні продюсери вже готові інвестувати кошти у кінофільм.

Як відомо, реалізація подібних сценаріїв має мати певний час. Тому терміни реалізації цього плану не були затверджені, але були побажання не відкладати реалізації затверджених програмних дій головним антикорупціонером.

Після невеликого фуршету  антикорупціонери  з почуттям виконаного обов’язку роз’їхались по своїх хрущовках  і брежнєвках.

Все, тепер ми точно подолаємо корупцію. Брюс Вілліс задоволений гонораром. Продюсери отримали масу задоволення від  чергового успішно проведеного лохотрону, а найбільше задоволення отримали під час форуму і після нього дівчата з відомої на всю  країну модельної агенції, які отримали  і принесли задоволення  головним борцям з корупцією. Все для народу, все для держави.

Міцний Петро... міцний Дмитро… міцний Михайло… – це наші рятівники, це наші волоські горіхи. Країно, спи спокійно. Скоро ми подивимось чергову серію з міцним горішком і зі спаленим офісним центром, в якому горітимуть манекени найбільших корупціонерів нашої держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук