Армія США готова втрутитися у конфлікт навколо Криму

СвітОлег Онисько, 8 березня 2014290320
Керівник Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Мартін Демпсі

Військове вторгнення Росії до Криму створює ризики для всіх країн НАТО в Європі, де є російські етнічні анклави, заявив глава Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Мартін Демпсі.

Американські військові готові підтримати своїх союзників у Європі і надати підтримку Україні . США посилають чіткий сигнал Росії про те , що готові відповісти на загрозу. Про це заявив глава Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Мартін Демпсі (Martin Dempsey), повідомляє сайт Атлантичної ради НАТО.

Демпсі заявив, що він розмовляв з військовими колегами з Росії, і послав чіткий сигнал Україні та країнам-членами НАТО, що США готові "відповісти військовими діями в разі необхідності".

"Ми намагаємося сказати (Росії) не погіршувати ситуацію далі в Східній Україні і дозволити створити умови для врегулювання ситуації в Криму" , сказав Демпсі в інтерв'ю каналу PBS.

Коли його запитали, чи є ймовірність військового втручання США в умовах кризи, Демпсі відповів: "Це питання, яке заслуговує того , щоб його оцінили та переглядали відповідно до розвитку подій".

"У нас є договірні зобов'язання з нашими союзниками по НАТО. І я запевнив їх, що , якщо це договірне зобов'язання буде задіяно (в Європі), ми відповімо", - сказав глава Об'єднаного комітету начальників штабів США.

Демпсі попередив про те, що вторгнення російських військових до Криму створює ризики для всіх країн Європи і союзників по НАТО. "Якщо Росія має право зробити це... Увійти в суверенну країну під приводом захисту етнічних росіян в Україні, це створює ризики для Європи в місцях, де є етнічні (російські) анклави".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук