Арсен Аваков назвав переселенців жертвами хвилі злочинності

Арсен Аваков назвав переселенців жертвами хвилі злочинності
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков різко змінив ставлення до переселенців

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що внутрішні переселенці є жертвами хвилі злочинності. Про це він сказав на брифінгу у четвер, повідомив «Укрінформ».

Аваков зазначив, що міграційна криза завжди провокує зростання злочинності. Проте, за його словами, самі внутрішні переселенці не провокують зростання злочинності в Україні.

«Мільйони людей змушені були залишити свої домівки. Правда в тому, що залишившись без дому, вони переїхали до Києва, Харкова, Дніпра, Миколаєва і стали жертвою значної кількості злочинів, що спровокувало зростання злочинності», – зазначив міністр внутрішніх справ.

Він також сказав, що крім боротьби з криміналом необхідно вести роботу з облаштування переселенців на новому місці їх життя.

Нагадаємо, 23 вересня Арсен Аваков назвав внутрішню міграцію однією з причин зростання криміногенної ситуації в Україні.

«За роки війни у Київ заїхало близько мільйона біженців-мігрантів з території Донбасу. По всій країні від двох до трьох мільйонів осіб створюють також певну проблематику. Це важко контролювати в статистиці», – сказав тоді він.

Після цього волонтери звинуватили його у дискримінації переселенців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук