Арсен Аваков запропонував президенту скоротити 99 генеральських посад у силових відомствах

Арсен Аваков запропонував президенту скоротити 99 генеральських посад у силових відомствах
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков передав президенту Петру Порошенку пропозиції про скорочення кількості генералів у силових відомствах

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков подав президенту України Петру Порошенку пропозиції щодо скорочення генеральських посад. Про це міністр повідомив на свої сторінці у Facebook.

За його інформацією, у Національній поліції і міністерстві внутрішніх справ пропонується скоротити кількість генеральських посад з 57 до 42. У Нацгвардії – із 38 до 18.

Також запропоноване скорочення у Державній службі з надзвичайних ситуацій: з 27 до 21.

Проте найбільше скорочення запропоновано провести у Державній прикордонній службі України: із 74 до 14.

«Разом з усім воєнізованим і правоохоронним формуванням, що входять в сферу управління МВС пропонується провести скорочення штатів генеральських посад і звань зі 194 до 95», – повідомив Арсен Аваков.

«Ми поважаємо наших бойових і заслужених генералів! І тим важливіше ця реформа кадрової військової вертикалі. Менше пакетних бюрократичних структур і амбіцій. Більше уваги на тих, хто виконує завдання під керуванням нечисленного, але високопрофесійного і гідного генералітету», – зазначив він.

Нагадаємо, доручення підготувати пропозиції щодо скорочення кількості генеральських посад у всіх силових відомства президент Петро Порошенко дав їх керівникам у квітні цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук