Арсен Аваков запропонував розділити децентралізацію і «особливий статус Донбасу»

Арсен Аваков запропонував розділити децентралізацію і «особливий статус Донбасу»
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ України, член політради фракції «Народний фронт» Арсен Аваков закликав вилучити норму про особливий порядок місцевого самоврядування в деяких районах Донецької та Луганської областей з проекту змін до Конституції України в частині децентралізації. Про це він сказав під час засідання уряду у середу, 8 червня, повідомило LB.ua.

«Я вважаю, що якщо ми хочемо досягти успіху в децентралізації, давайте перестанемо ховатися, а винесемо цей проект окремо в сторону від вкрай сумнівного проекту «особливого статусу», який не пройде через парламент», - сказав Аваков.

«Необхідно голосувати в другому читанні зміни до Конституції, я вас підтримую, але необхідно внести ці зміни до Конституції окремо від змін, які там прописані поряд зі змінами по особливому статусу Донбасу. З особливим статусом Донбасу ці зміни не мають ніяких шансів», – зазначив міністр.

Віце-прем'єр Геннадій Зубко під час засідання уряду назвав якнайшвидше прийняття змін до Конституції в частині децентралізації вкрай необхідним.

Нагадаємо, в першому читанні проект змін до Конституції в частині децентралізації з пунктом про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей було прийнято 31 серпня минулого року.

Якщо між першим і другим читаннями внести зміни в законопроект, який змінює Конституцію, документ потрібно знову скеровувати на аналіз Конституційного суду, тобто процес змін Основного закону стартує заново.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук