Арсеній загрожує закарпатському центру

Нічому Арсеній Петрович не вчиться і продовжує лажати по-новій

БлогиЮрій Романенко , 13 липня 2015 245
Юрій Романенко
Політичний експерт, журналіст видання «Хвиля»

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Голові Державної фіскальної служби Роману Насирову звільнити всіх працівників Закарпатської митниці ГФС - від начальника митниці та керівництва митних постів до рядового працівника. Для забезпечення функціонування митниці Глава Уряду доручив направити в регіон співробітників митниці з інших регіонів.

Шарман, шарман ... Похвально показати холопам, що влада справно намагається вирішити наслідки своїх епічних фейлов. Тому робиться черговий красивий жест і ой-ля-ля ....

Адже це велика митниця і не можна знайти 920 (майже 10% від усієї України, загальна кількість працівників митниці 11,2 тис) близько співробітників на зарплату 1.7-3 тис грн, які поїдуть в інший регіон без контрабанди. Вони ж з контрабанди живуть, а не на зарплату, а Арсеній Петрович пропонує оперативно замінити одних корупціонерів іншими. Це називається відсутність системного підходу і бачення. Як кажуть, Штріліц зібрав волю в кулак і рішуче вступив в гівно.

PS: Ще Арсенію Петровичу потрібно знати, що першими треба відстороняти прикордонників, оскільки контрабанда через них йде - полем і не без них - через митні зони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук