Аварійні будинки у Львові почнуть ремонтувати

Головні Новини за 26 лютогоТетяна Муравель, 26 лютого 2015, 18:09 840 0
дивіться також

У Львові почнуть ремонтувати аварійні будинки. У міському бюджеті розвитку на ці потреби передбачено понад три мільйони гривень. Як розповіла начальник відділу із закріплення житла та відселення міськради Галина Мазур, нині в місті є 26 аварійних будинків, мешканці яких чекають відселення.

Проте кошти на нове житло для мешканців аварійних будинків Львів не отримує з держбюджету вже давно, тому в мерії вирішили обстежити всі аварійні будинки і визначити, чи можна їх вивести з аварійного стану.

Для ремонту із 26 виявилися придатними 16. «Ми порахували, що вигідніше зараз вивести їх з аварійного стану, дати можливість мешканцям приватизувати це житло, ремонтувати його. Бо місто закладає кошти на виведення з аварійного стану, а не на ремонт в кожній квартирі», – розповіла Галина Мазур.

Водночас голова бюджетної комісії міськради Яромир Самагальський зазначив, що депутати дотримуватимуться процедури виділення грошей на аварійні будинки. «Після обстеження, висновку МНС робиться проектно-кошторисна документація. Кошти в бюджеті закладені, і якщо будуть пропозиції райадміністрацій щодо робіт за конкретними адресами, ми підтримаємо ці титульні списки», – запевнив керівник бюджетної комісії.

Цьогоріч з аварійного стану хочуть вивести чотири будинки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук