Австралія, Канада, Велика Британія та Нова Зеландія узгодили спільний кіберзахист від РФ

СвітРоман Ганкевич, 19 квітня1200
Австралія, Канада, Велика Британія та Нова Зеландія узгодили спільний кіберзахист від РФ
фото CBC News
прем'єр-міністри країн підтвердили свою готовність співпрацювати у відбитті кібератак РФ

Голови урядів Канади, Британії, Австралії та Нової Зеландії обговорили у Лондоні стратегію протидії російським кібератакам. Про це пише канадський суспільний мовник CBC News.

«Ми знаємо, що Росія робить, і не слід сумніватися, що ця кібервійна є одним із найбільших викликів нашого часу. Разом із нашими найближчими союзниками, троє із яких присутні нині, ми цілодобово працюватимемо із усіма доступними нам технологіями, аби не дозволити агресивним державам та недержавним гравцям взяти гору», - сказала прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей перед тим, як провести для своїх колег секретний брифінг.

Вона обвинуватила Росію у «використанні кібернетичного простору як складової ширших зусиль із підриву міжнародної системи». Інші присутні прем'єр-міністри також підтвердили свою готовність співпрацювати у відбитті кібератак і загалом захисту системи правил і норм, які десятиліттями забезпечували мир, стабільність та процвітання.

«Є на світі люди та держави, які не поділяють наші цінності, підхід до свободи й заснованого на правилах порядку. Тож друзям однодумцям, як ми, важливо триматися разом, аби виразити солідарність, що надішле чіткий сигнал тим, хто не дотримується правил», - сказав Джастін Трюдо.

До слова, Велика Британія, Канада, Австралія, Нова Зеландія та США входять до альянсу Five Eyes і проводять спільну радіотехнічну розвідувальну діяльність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук