Батьків дітей з інвалідністю звільнили від військової служби в особливий період

СуспільствоВолодимир Пиріг, 4 листопада 20164520

Президент України Петро Порошенко у п’ятницю, 4 листопада, підписав закон «Про військовий обов'язок і військову службу» в частині звільнення від служби в армії батьків дітей-інвалідів, повідомляється на сайті Верховної Ради України.

Як повідомило агентство «Інтерфакс-Україна», 18 жовтня відповідний законопроект в цілому підтримали 239 народних депутатів.

Відповідно до закону, незалежно від того, перебуває військовослужбовець в шлюбі чи ні, якщо на його утриманні перебуває дитина до 23 років I або II групи інвалідності, такі військовослужбовці звільняються від військової служби. Раніше закон передбачав, що під час дії особливого періоду з військової служби звільняються військовослужбовці, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина у віці до 23 років - інвалід I або II групи, якщо такі військовослужбовці не перебувають у шлюбі.

Внесеними змінами в закон Верховна Рада також звільнила від військової служби під час особливого періоду тих військовослужбовців, на утриманні яких перебуває дитина-інвалід підгрупи А у віці до 18 років, в разі якщо такі військовослужбовці не висловили бажання продовжувати військову службу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук