Біля ясниського кар’єру побільшало відпочивальників

Небезпечний кар’єр

Головні новини за 20 серпняНовини Львова, 20 серпня 2013, 20:17 4662 0

У спекотні дні на кар’єрі, що в Ясниська все більше і більше людей. Однак у водоймі категорично заборонено купатись, адже глибина сягає сорока метрів, а на кар’єрі жодного рятувального поста.

Будній день а на Ясниському кар’єрі аншлаг. Приїжджають сюди і машиною і маршруткою, а хтось приходить пішки. І ніхто не боїться лізти у воду.

Найчастіше топляться хороші плавці - мабуть про це хлопці не чули. Та поруч з ними хлюпаються і зовсім маленькі дітки. Як не бояться пускати їх до води батьки?

Та тут і для плавця глибина не смішна.
Підтверджує наші слова цей хлопець. Пірнає.

Та це ще квіточки - ось на цьому березі зразу ж біля берегу провалля в п’ять метрів глибини. Максимальна ж глибина озера близько 40 метрів. Через те, що тут постійно добувають пісок на дні утворились численні провалля. І величезні перепади температури води.

Та найнебезпечніший земснаряд яким добувають пісок.
Попри це на озері жодного рятувального посту. А його і не можу бути - розповідають у Домажирівській сільській раді - якій і належить кар’єр.

Сільська рада звинувачує орендарів кар’єру - вони б мали загородити усю територію і нікого не пускати. Максимум що вони зробили - встановили таблички. І закрили головний вхід. Загородити всю територію фінанси не дозволяють.

Однак, судячи з розмови з представником фірми, не дуже їх і шукають, вперто не помічають купальників.

Тим часом кожного року у водоймі гинуть сотні людей. А бо ж стають інвалідами на все життя.

Та все ж таки, більшість людей, які купаються у кар’єрі знають про небезпеку, однак продовжують купатись у водоймі. Вірять у власне щастя. Кажуть якщо маєш долю потопельника - не випірнеш і з калюжі.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук