Біженці із Криму просять владу Винник дати їм масив під забудову

Переселенці із Кримського півострова звернулися до депутатів Винниківської міської ради та громади з проханням виділити їм земельну ділянку під будівництво житла.

Про це у четвер, 29 травня, на пленарному засіданні Винниківської міської ради заявив співкоординатор громадської організації "Кримська хвиля" Енвер Бекиров.

За словами громадського активіста, переселенцям важко отримати допомогу від держави, тому вони і сподіваються на плідну співпрацю із місцевою владою.

"На жаль, держава не була готова, що кілька тисяч людей виїдуть з Криму. Я цими вихідними був у Києві. Там відбувся Всеукраїнський з'їзд переселенців, який нагадував політичну виставу напередодні виборів. Я ще раз переконався, що держава нічого не робитиме - вона не готова, оскільки немає загальнодержавної програми щодо підтримки та пільг", – наголосив Бекиров.

Співкоординатор "Кримської хвилі" також подякував громаді Винник, яка прихистила кілька кримських сімей: "Якщо є можливість, то просимо вас розглянути питання виділення невеликого масиву, щоб кілька кримських родин змогли отримати там земельну ділянку. Ми не знаємо, коли повернемося у Крим. Що буде за рік, за два, за три. Нам потрібно думати про те, де нам жити".

Бекиров запевнив, що кримчани мають досвід із залученням фінансів закордонних фондів, зокрема ЮНІСЕФ, УВКБ ООН, "Сорос" та інших. 

За його словами, у "Кримської хвилі" є попередня домовленість із міжнародними організаціями, які готові допомогти облаштувати місця для проживання переселенців з Криму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук