Близько 13 млн українців можуть не взяти участь у місцевих виборах, – КВУ

Близько 13 млн українців можуть не взяти участь у місцевих виборах, – КВУ

За оцінками Комітету виборців України, під час місцевих виборів у жовтні не зможуть проголосувати близько 13 млн громадян, які не проживають за місцем реєстрації. Про це заявив гендиректор КВУ Олексій Кошель, повідомив «Інтерфакс-Україна».

За його словами, проблему з голосуванням внутрішньо переміщених осіб на місцевих виборах 25 жовтня вже практично неможливо вирішити до виборів.

«Я не бачу загрози, якщо не зможуть проголосувати переселенці, які потім повернуться в свої міста. Тема голосування внутрішньо переміщених осіб – політизована. Голосування таких осіб – практично неможливе, тому що до дня виборів вже не можна врегулювати цю проблему законодавчо», – заявив Кошель.

Він уточнив, що внутрішньо переміщені особи – це лише одна з категорій виборців, які не зможуть проголосувати на місцевих виборах. За його словами, ця проблема стосується також військовослужбовці та бійців добровольчих батальйонів, працівники МВС, які в день виборів чергуватимуть, а також близько 1,5 млн трудових мігрантів, які перебувають за кордоном.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук