Бойовики забороняють спостерігачам ОБСЄ спостерігати за українськими військовими

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва у Європі (ОБСЄ) заявляє про погрози бойовиків відкрити вогонь по спостерігачах в разі їх перебування поруч з розміщенням Збройних сил України.

Про це йдеться у звіті місії за 18 квітня, опублікованому у вівторок, 19 квітня, передає УНІАН.

«Спеціальна моніторингова місія отримала погрози від озброєних чоловіків. Під час перебування у контрольованому “ДНР” Донецьку, член “ДНР” наблизився до патруля СММ, стверджуючи, що він бачив транспортні засоби СММ біля екскаватора українських Збройних сил, та сказав, що він відкриє вогонь по спостерігачах, якщо така ситуація повториться знову», – стверджується у повідомленні.

Після погроз, озброєний бойовик покинув місце інциденту.

Водночас, у іншому інциденті, озброєний член «ЛНР» у селі Пархоменко (29 км на схід від Луганська) погрожував заарештувати спостерігачів. Зокрема, зазначається, що озброєні члени «ЛНР» зупинили СММ на блокпості неподалік в’їзду на прикордонний пункт пропуску у контрольованому «ЛНР» селі Пархоменко та попросили місію показати патрульний план.

«Коли місія відмовилася показати патрульний план, члени “ЛНР” сказали СММ залишити це місце та погрожували затримати СММ, якщо спостерігачі відхиляться від головної дороги при від’їзді».

Спостерігачі повідомили Спільний центр з контролю та координації про даний інцидент, але у відповідь отримали повідомлення, що зона кордону не належить до їх відповідальності. В СЦКК порадили місії покинути зазначену територію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук