Брат Єрмака підтвердив справжність скандальних відеозаписів Лероса

Денис Єрмак заявив, що відеозаписи Лероса справжні, але нарізані з різних контекстів

Денис та Андрій Єрмаки потрапили у скандал

Брат голови Офісу президента України Андрія Єрмака Денис вперше прокоментував відеозаписи про «торгівлю держпосадами», які оприлюднив народний депутат від «Слуги народу» Гео Лерос.

За словами Дениса Єрмака, на плівках він зустрічається із різними людьми, які пропонують різноманітні проекти та ідеї, а також висвітлюють наявні проблеми і корупційні схеми, які є у відповідних структурах.

Денис Єрмак зауважив, що, згідно із законом, він вільний громадянин, який має право зустрічатися з ким завгодно, знайомитися з ідеями громадян, проектами, брати на розгляд їхні резюме тощо.

Він наголосив, що не є державним чиновником і у нього є ГО «Українське Бюро Національного Розвитку», яке займається розробками, науковими адаптаціями проектів, пов’язаних з економікою, соціонікою.

«Той факт, що мій брат працює в Офісі президента не має обмежувати мої законні права на трудову діяльність. Я український громадянин і свої права знаю», – написав Денис Єрмак.

Він також стверджує, що запис на плівках «нарізали» із вирваним контекстом.

Брат голови ОП зауважив, що вважає цю ситуацію спрямованою атакою на Андрія Єрмака, «який дуже заважає певним олігархам та особливо російським спецслужбам».

Тим часом до народного депутата Гео Лероса, який оприлюднив скандальні відеозаписи й передав їх журналістам, приїхали представники СБУ, щоб вручити повістки на допити, однак депутата вдома не було, тому з представниками СБУ зустрічався його адвокат Масі Найєм. За його словами, допити призначені на три різні дати, починаючи з 1 квітня. Однак адвокат додав, що, за домовленістю із працівниками СБУ, він разом з Леросом прийде увечері до правоохоронців забрати повістки.

Також у середу, 1 квітня, група депутатів від «Слуги народу» звернулася до низки правоохоронних органів, аби вони перевірили інформацію з записів замість того, щоб тиснути на Лероса.

Нагадаємо, у неділю, 29 березня, народний депутат від «Слуги народу» Гео Лерос опублікував відеозаписи, на яких фігурує брат теперішнього голови Офісу президента Андрія Єрмака Денис. Зі слів Лероса, Денис Єрмак причетний до торгівлі державними посадами.

Увечері того ж дня журналісти-розслідувачі зі «Схем» повідомили, що загалом вони отримали відеозаписи тривалістю кілька десятків годин, на яких, зокрема, йшлося про те, що «Українське Бюро Національного Розвитку» брат Єрмака створив, щоб зустрічатися з людьми в офісі організації, а не у кафе, як це було до того.

При цьому на записах, які є у розпорядженні журналістів «Схем», не зафіксована передача грошей безпосередньо Денисові Єрмаку. Але фігуранти обговорюють, скільки коштуватиме кандидату та чи інша посада, і як розподіляється отриманий прибуток між учасниками схеми, включно з часткою брата теперішнього голови Офісу президента, який на момент зняття відео був помічником президента України Володимира Зеленського і його радником з міжнародних питань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук