Брати з Тезе завершать своє паломництво Білоруссю та Україною у Львові

У неділю, 19 квітня, у Львові вперше відбудеться День довіри, у якому візьме участь брат Алоїз, настоятель екуменічної спільноти братів з Тезе, і декілька його співбратів.

З братами до Львова приїде близько 60 молодих людей з різних країн Європи та близько 60 учасників з інших регіонів України, передає прес-служба Львівської міськради.

У Львові паломників вітатимуть приймаючі сім’ї, які запросять гостей на ранкові богослужіння до своїх парафій, ближче познайомлять з культурним та духовним багатством міста.

О 15:00 відбудеться спільна молитва за мир в Україні з львів’янами та українською молоддю у храмі Преображення ГНІХ (УГКЦ). У такий спосіб брати зі спільноти хочуть проявити солідарність та підтримку нашої країни у непростий для нас час, а також розділити з місцевими християнами радість Христового Воскресіння.

Окрім того, Іконописна школа УКУ «Радруж» пише Розп’яття, яке є офіційним символом Тезе. Сам розмір хреста 140 на 115 см. Пишуть його на 4-сантиметровій липовій дошці зі шпугами. Робота триває вже три тижні. Загалом участь у ній бере п’ятеро людей.

У неділю о 12:00 відбудеться освячення ікони Христа. Після цього, о 15:00, Розп’яття буде на спільній молитві у храмі Преображення Господнього (вул. Краківська, 21).

Після паломництва довіри Розп’яття залишиться на парафії св. Івана Павла ІІ. Адже о. Григорій Драус, який є настоятелем душпастирського осередку, дуже часто проводить спільні молитви Тезе.

Аналогічні Дні довіри вже відбулися в Москві (звідки почалося пасхальне паломництво братів), Мінську та Києві. Львів стане останнім містом, яке відвідають брати з Тезе разом з молоддю впродовж цього паломництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук