Британський маршал заявив, що Росія може залишити країни НАТО без інтернету

СвітРоман Ганкевич, 15 грудня 20174700
Британський маршал заявив, що Росія може залишити країни НАТО без інтернету
фото NOD
Високопосадовий офіцер Великої Британії застеріг про нову загрозу, яку становить Росія для комунікацій та інтернет-кабелів, прокладених дном моря

Начальник генерального штабу британських збройних сил сер Стюарт Піч заявив, що захист ліній зв'язку має стати пріоритетом для Британії й НАТО. Про це інформує BBC.

У виступі в аналітичному центрі RUSI він вказав, що знищення або виведення з ладу кабелів стане «раптовим і потенційно катастрофічним» ударом по економіці країн НАТО. «У відповідь на загрозу, яку становить модернізація російського військово-морського флоту - як атомних, так і неатомних підводних човнів і надводних кораблів, - ми, разом з нашими атлантичними союзниками, надаємо пріоритет завданням, пов'язаним із захистом морських ліній зв'язку», - повідомив він.

Сер Стюарт Піч займає найвищий щабель у професійній ієрархії британських військових. Він очолює Штаб оборони (еквівалент генерального штабу в інших країнах), є головним військовим радником для цивільного міністра оборони й уряду в цілому. «Це може здатися повторенням старих завдань. Дуже, дуже важливо, щоб ми всі зрозуміли, наскільки важлива ця задача для Організації Північноатлантичного договору», - визнав він.

За його словами, Росія, крім будівництва нових кораблів і підводних човнів, продовжує вдосконалювати свої можливості інформаційної війни та інших нових методів ведення війни.

Він також заявив, що Британія і її союзники повинні зрозуміти сенс модернізації російського флоту і пропорційно модернізувати власні військово-морські сили.

Нагадаємо, раніше голова Міноборони Великої Британії Гевін Вільямсон заявив, що Росія веде «холодну війну» з його країною відразу на декількох фронтах. За словами міністра, Кремль намагається підірвати Велику Британію зсередини і зруйнувати її економіку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук