Часу на розкачку вже немає

Прохання до влади - не говоріть неправду людям, це завжди погано закінчується

БлогиІрина Шуст , 28 жовтня 2014 67
Ірина Шуст
журналіст, блогер

Інші блоги автора

- Ну, як тобі результати?

- Нормально ...

На обговорення виборів в офісі пішло рівно 5 хвилин. Результат очікуємо. Обурення Ляшком та ОБ проговорено ще вчора ... Самопоміч - ура! Ура !!! Комуністи за бортом - ура! Ура !!! От і все. Місяці чийогось недосипу, алкоголю, таблеток - всього в декількох цифрах, які годинами копітко вимальовувала ЦВК.

Ніяких черг. Ніякої тисняви на виборчих дільницях. Багато хто навіть не пішли голосувати ... це вже не важливо. Біль втрат, моральна втома, іноді розчарування. Як звичайно, вилиті цебри помиїв на голови конкурентів, і майже жодної відповіді на конкретні питання.

Втрачений Крим, війна на сході, Ляшко та ОБ в парламенті, зашкалює рівень корупції, прогнила, але незламна система держуправління, черговий договорняк. На листівки з гаслом - долар по 8 грн. просто противно дивитися. І моторошний холодок - невже нічого не змінитися? Невже, як після 2004-го?

- Так, все там куплено-перекуплені, невже ти віриш в якісь вибори? - Каже мій колега.

- Так, інакше б нікуди не пішла, - і таких як він багато ... Мені, правда, важко оцінити дії нинішнього уряду. Можливо, хлопці робили, все що могли. Може халяву ... Може були заручниками різних сил і ситуацій. Може просто набиралися досвіду ... Але, часу на розкачку вже немає. Можу тільки щиро побажати новій владі успіху. Так, найімовірніше, її рейтинги розтануть швидше першого снігу. Але, особисто мені хочеться попросити тільки про одне - не говоріть неправди людям. Це завжди погано закінчується.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук