Чехія готова приймати працьовитих біженців з Донбасу

Чехія готова приймати біженців з України через їхню працьовитість і здатність асимілюватися в чеському суспільстві. Про це заявив президент держави Мілош Земан, повідомило Радіо Свобода.

«Думаю, що ми б не мали приймати жодних біженців з країн, які від нас культурно дуже віддалені. Зовсім інше приймати, скажімо, українців», – сказав Мілош Земан під час зустрічі з громадою міста Їглава.

На думку чеського президента, люди, які приїхали з України, можуть доволі легко інтегруватися у чеське суспільство.

«Не можна виключати, що хвиля мігрантів прийде з України, там мовний бар’єр відносно малий. Крім того, вони працьовиті люди і здатні асимілюватись… Якщо іноземці в Чехії складають 5% від загальної кількості населення, то більша частина з них – українці», – зазначив Земан.

Зазначимо, офіційний Брюссель оголосив про намір розмістити на території ЄС близько 40 тис. біженців згідно із системою квот. Право прихистку першочергово планують надавати тим, хто залишив свої будинки через збройні конфлікти в рідних країнах. Франція, Естонія, Великобританія, країни «Вишеградської четвірки» вже оголосили свою незгоду з цього приводу.

Країни «Вишеградської четвірки» – Чехія, Словаччина, Польща та Угорщина заявили, що не відмовляються надати допомогу біженцям, але не погоджуються із запропонованими ЄС квотами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук