Через систему перепусток людям важко покинути зону АТО, – ОБСЄ

СуспільствоОксана Руда, 13 травня 2015980

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ заявила, що запроваджена українською владою на лінії розмежування на Донбасі пропускна система значно обмежує можливість людей полишити зону бойових дій.

«Під час моніторингу було встановлено, що пропускна система значно обмежує можливість людей полишити зону конфлікту», – розповів заступник голови СММ ОБСЄ Александер Хуг журналістам у середу, 13 травня, під час презентації тематичного звіту «Захист мирного населення і свобода його переміщення в Донецькій і Луганській областях», пише Інтерфакс.

Він додав, що у зв'язку з продовженням бойових дій на Донбасі уряд України прийняв рішення вжити комплекс заходів з контролю за пересуванням осіб, транспортних засобів та вантажів через лінію зіткнення. У зв'язку з цим, спостерігачі ОБСЄ в рамках своєї місії проводять моніторинг цього процесу.

«Також цивільні особи зіштовхуються з труднощами при отриманні життєво необхідної допомоги, зокрема гуманітарної», – зазначив Хуг.

Також він заявив про труднощі при одержанні необхідних документів на тих територіях, на яких відсутні місцеві адміністративні служби та адміністрації.

«Це обмежує можливість людей покинути Донбас . Людям доводиться проводити багато годин очікування для того, щоб подати заявку на отримання перепустки», – сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук